Kupte si tulipán a přispějte na dobrou věc. Je tu Tulipánový měsíc

Kupte si tulipán a přispějte na dobrou věc. Je tu Tulipánový měsíc

Adresa:

Praha 9, Chlumecká 765/6

Termín: 24.3.2023 (pátek) 26.3.2023

24bře - 26bře celý den

Žánr: ostatní akcebenefiční jaro Praha


Přivítejte jaro krásnou květinou a dobrým skutkem k tomu. Je tu Tulipánový měsíc, projekt neziskové organizace Amelie, během kterého organizace pořádá nejrůznější akce, benefiční prodeje a další osvětové aktivity s cílem pomoci s poskytováním psychosociální podpory onkologicky nemocným pacientům a jejich blízkým. Vizí Amelie je, aby rakovina byla vnímána „jen“ jako součást života a své poslání vidí v tom, že pomáhá žít život s rakovinou. Jak se zapojit do Tulipánového měsíce?

Přijďte třeba tento víkend, 24.-26. března, do Centra Černý Most a přivítejte jaro koupí krásného tulipánu od dobrovolníků z organizace. 30 % zisku půjde právě na aktivity organizace, která mimo jiné zajišťuje bezplatné služby psychologů, sociálních pracovníků a dalších odborníků onkologicky nemocným a jejich rodinám. Kdy? 24.-26.března 2023 Kde? V Centru Černý Most Více informací naleznete na webových stránkách www.centrumcernymost.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

31březen pátek 19:00

9duben neděle 11:00

25březen sobota 14:30

6duben čtvrtek 19:00