DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ČHMÚ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ ČHMÚ

Adresa:

Praha - Libuš, Gen. Šišky, Praha - Kamýk

Termín: 25.3.2023 v 09:00 hod. (sobota)
Vstupné:

zdrama

25březen sobota 09:00

Žánr: ostatní akceden otevřených dveří meteorologie Praha


Český hydrometeorologický ústav zve děti i dospělé na Den otevřených dveří, který se bude konat v sobotu 25. března Na zajímavosti se mohou těšit nejen skalní fanoušci meteorologie, hydrologie a kvality ovzduší, ale atraktivní program připravujeme také pro rodiny s dětmi. Hlavní téma letošního ročníku je Poznej oblaky Centrum dění se letos v Praze přesouvá na Observatoř na Libuši.

Kromě diskusí s odborníky můžete zažít populární vypouštění meteorologického balonu, vyzkoušet si, moderování počasí, nebo zjistit, jaké bylo počasí v den vašeho narození Vedle zajímavých hydrologických přístrojů na měření vody, meteorologické zahrádky nebo třeba stanice imisního monitoringu se můžete těšit i na armádní mobilní stanici Oblak nebo leteckou meteorologii. Malé návštěvníky určitě zaujme kouzelná stezka počasí, nebo dílničky s přípravou oblaků a meteorologickými pokusy. Máme připravené zajímavé ceny a dárečky. Lákavý program bude probíhat na i všech pobočkách: v Českých Budějovicích, v Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové, Brně a v Ostravě, nebo na většině stanic a observatoří, nebo na centrálním předpovědním pracovišti v Praze-Komořanech. Zveme všechny na Den otevřených dveří a těšme se na vás!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha - Libuš

Podobné akce

31březen pátek 19:00

22březen středa 19:00

9duben neděle 11:00

24březen pátek 19:00