Behind The Door

Behind The Door

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 4.4.2023 v 21:00 hod. (úterý)
Vstupné:

Na sezení 350 Kč, na stání 200 Kč.

4duben úterý 21:00

Žánr: koncertyjazz Praha

Umělci: Behind The Door


Behind th Door vydali svou v pořadí již čtvrtou desku s názvem RA!, kterou nahráli v hudební režii Filipa Jelínka ( J.A.R, Dan Bárta ) a za kterou získali cenu Jantar v kategorii Kapela roku 2020.  Téměř všech šest čerstvých třicátníků, kteří skupinu tvoří, spolu hraje již od útlého věku, aniž by tehdy tušili, že jednou budou hrát se špičkovými kapelami české popové scény ( Sexy Dancers, Monkey Business, Čechomor, David Stypka & Bandjeez a další ). A přitom se jim bude dařit stále vést jazzovou kapelu, kterou založili, když jim bylo čtrnáct. Originální, ryze autorská hudba Behind the Door je posluchačsky přívětivý crossover jazzu snad se všemi žánry populární hudby, je to cesta kolem hudebního světa, a především instrumentální vyprávění příběhů.  Přitom ale jejich hudbě nechybí mimořádně důležité a málo slýchané koření, kterým je humor.

Behind The Door je již 12 let fungující sexteto, jehož repertoár tvoří výhradně autorská, která čerpá snad ze všech zákoutí hudebního světa – nejčastěji jsou v ní slyšet inspirace pop-jazzem či latinjazzem, ale i fusion,...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Behind The Door

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)