Výtvarný workshop pro děti Vytvoř časovou schránku pro další generace

Výtvarný workshop pro děti Vytvoř časovou schránku pro další generace

Adresa:

Praha 9, Kolbenova 923/34a

Termín: 12.3.2023

12březen neděle 15:00

Žánr: ostatní akceworkshop tvoření umění výtvarné umění Praha


Přihlaste na další ze série víkendů pro rodiny s dětmi v Pragovka Gallery! Jedná se o neděli 12. března od 15 hodin. Odkud pocházíte? Kolik máte sourozenců? Kolik je vám let? S těmito otázkami se v životě setkáváme téměř každý den. Na workshopu nazvaném Vytvoř časovou schránku pro další generace prozkoumáme historii svých rodin, měst a vytvoříme časový záznam o nás a naší současnosti pro generace daleko do budoucnosti.

Výtvarný workshop se inspiruje výstavou polské umělkyně Magdalény Kleszyńské Maps of Memories, kde mimojiné zkoumá předměty každodenní potřeby v různých kulturách. Kde: Pragovka Gallery (Kolbenova 923 / 34a, Praha 9, 190 00) Kdy: 15:00 – 16:30 Věk: pro děti od 6 do 12 let Nutná registrace předem na pragovkagallery@gmail.com Kapacita: 15 míst Více o výstavě: Maps of Memories / Magdalena Kleszyńska 3. 3. – 30. 3. 2023 Pragovka Gallery / Entry Výstava Maps of Memories reflektuje vztahy, které si vytváříme s lidmi a minulostí prostřednictvím běžných věcí. Jsou tyto předměty pouze artefakty reprezentujícími každodenní život nebo obsahují symbolický aspekt a metaforickou stránku? Výstava Magdaleny Kleszyńské zdůrazňuje význam sdílení příběhů, které přispívají ke konstrukci osobní i kolektivní paměti. Kurátorka: Daniela Šiandorová

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Výtvarný workshop pro...

Wellness Hotel STEPPraha (2.2 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (4.9 km)

Žižkovská televizní věžPraha (5.4 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (5.4 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (6.5 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (4.5 km)