Pod Kontrolou

Pod Kontrolou

Adresa:

Praha 1, Na Rejdišti 1

Termín: 26.4.2023 v 19:00 hod. (středa)
Vstupné:

130.-

26duben středa 19:00

Žánr: divadlo


POD KONTROLOU Frédéric Sonntag Překlad: Jan Tošovský Režie: Natália Deáková Dramaturgie: Radek Brož Scéna a kostýmy: Jana Smetanová Hudba: Sebastian Lang Pedagogické vedení: Kateřina Iváková, Jitka Nerudová Premiéra: 14. října 2022

Hrají studenti 5. ročníku Hudebně dramatického oddělení: Jennifer Baluchová Ema Businská Kristian Černík Marie Černochová Eliška Friedrichová Filip Janík Jakub Kalián Sára Lutovská Kateřina Michková Pavlína Púpalová Benjamin Rálek Ve světě, v němž se těžko rozlišuje mezi realitou a fikcí, pravdou a její iluzí, se člověk ocitá v mnoha absurdních situacích. Směje se jim a zároveň si není jistý, jestli jeho příběh nezachytává velký bratr, který o něm všechno ví. Jestli je váš život skutečný, nebo jste jen postavou v nekonečném seriálu, vám vlastně může být jedno, dokud se neocitnete na okraji střechy a nerozhodujete se, zda skočit. Nebo to rozhoduje někdo jiný? Nezbláznit se z komplikací dneška vám pomůže inscenace v podání studentů 5. ročníku Hudebně dramatického oddělení.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Pod Kontrolou

ValentinskaPraha (347 metrů)

The Emblem HotelPraha (371 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (414 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (513 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (524 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (971 m)