Slepci

Slepci

Adresa:

Praha 1, Na Rejdišti 1

Termín: 19.4.2023 v 19:00 hod. (středa)
Vstupné:

130

19duben středa 19:00

Žánr: divadlo


SLEPCI Maurice Maeterlinck Překlad: Petr Christov Režie: Vít Malota Dramaturgie: Radek Brož Scéna a kostýmy: Zuzana Štěpančíková Hudba: Martin Jelínek Pedagogické vedení: Kateřina Iváková, Jitka Nerudová Autorem jednoaktovky Slepci je čelný představitel symbolismu, belgický dramatik Maurice Maeterlinck, který se proslavil především hrou Modrý pták. Přestože byl za svou dramatickou tvorbu oceněn Nobelovou cenou za literaturu (1911), v následujícím období hledání vnitřního klidu se zaměřil na eseje s přírodovědnou tématikou (Život mravenců, Inteligence květin).

Hrají studenti 5. ročníku Hudebně dramatického oddělení: Natálie Dvořáková, Jana Hinková, Vojtěch Flígr, Ondřej Kohoutek, Johana Kyselková, Jakub Novotný, Jakub Rezek, Antonio Šoposki, Katrin Weitzenbauerová, Eva Zítková skupina těch, co nevidí v posledním podzimním slunci na ostrově na louce plné asfodelů sedět jít naproti čemu kdo udělá první krok kdo bude následovat když nezná cestu začíná mrznout hladina moře se zvedá vykročit z temnoty nebo jen čekat na slunce v ložnici

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Slepci

ValentinskaPraha (347 metrů)

The Emblem HotelPraha (371 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (414 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (513 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (524 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (971 m)