Kluboofka v rádiu - březen 2023

Kluboofka v rádiu - březen 2023

Adresa:

LIVE stream

Termín: 6.3.2023 20.3.2023
Vstupné:

zdarma

Žánr: koncerty@kluboofka tv live stream online zdarma


V březnu si poslechnete KLUBOOFKU na sedmi rádích!!!

V březnu se všichni těšíme na přicházející jaro, násnevyjímaje. Pojďte si zkrátit očekávání novou porcí rozhovorů a skladeb. Skvělouzprávou je, že je uslyšíte na dalších dvou rádiích.Uslyšíte rozhovory s hradeckými rockery HAKEL BAND, hard&heavyúderkou THE PANT, mladými punkery WOTAZNÍK a metal corovou partičkou H.I.B.V závěru pořadů uslyšíte ochutnávku z nové desky „Fifth Dimension“v podobědvou skladeb od slovenských power metalistů EUFORY.

Skladba „Afterglow“se představuje v temnější a zamyšlenější náladě. Pojednává o honbě za ziskem,dávání slibů i s vědomím jejich nesplnitelnosti, vytváření bolesti. Bloudíme vtemnotách a v zacyklení. Abychom se cítili naživu, uděláme cokoli, aniž bychomměnili svůj postoj. A stává se nám todrogou. Drogou a falešným náboženstvím. Skladba „Falling Into Nowhere“ je silná píseň, kteráposluchače vybízí k zamyšlení nad vlastním životem a zpochybnění vlastníchrozhodnutí. Její text nás nabádá, abychom překonali svá omezení a šli za svýmisny, i když to znamená riskovat a čelit neznámému.Pořady byly natočeny v klubu Black pes Praha, kde se konaljiž pátý KLUBOOFKA FEST. Pořad naladíš na sedmi rádiích. Pěti stanicích v Českua dvou na Slovensku.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ LIVE stream

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?