Letní kempy pro děti

Adresa:

Praha

Termín: 10.7.2023 (pondělí) 1.9.2023
Vstupné:

3000 - 4500,-

10čvc - 1zář celý den

Žánr: sportkemp letní kemp prázdniny letní prázdniny léto pro děti


Během tohoto léta jsme si pro vaše ratolesti připravili letní sportovní kempy v Praze. Kempy probíhají vždy od pondělí do pátku během celého léta a je možné si vybrat ze čtyř druhů. Prvním je florbalový kemp, kde mohou děti rozvíjet nejrůznější florbalové dovednosti. Druhým je Multisport kde si děti užijí mnoho různých sportů, jak těch klasických, tak i sportů o kterých nejspíš ani neslyšeli. Třetím druhem jsou aerobikové kempy, kde si děti mohou zacvičit a objevit krásu aerobiku. V neposlední řadě nabízíme také Adventure kempy, kde děti zavítají do těch nejlepších zábavných parků v Praze, vyzkouší si některé netradiční sporty a zahrají si s námi mnoho zábavných her.  

Ať si vyberete kterýkoliv z našich kempů, vězte, že si vaše děti užijí léto na které jen tak nezapomenou. Všechny kempy jsou vedeny zkušenými a odbornými vedoucími. V rámci kempů jsou zajištěné obědy, svačiny i pitný režim.  

Více informací na www.elementkempy.cz nebo na emailu info@elementkempy.cz  

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce