Festival Evolution 2023 | jaro

Festival Evolution 2023 | jaro

Termín: 21.4.2023 (pátek) 23.4.2023
Vstupné:

od 200,-

21dub - 23dub celý den

Žánr: festivalyveletrh zdraví životní styl ekologie bio Praha


Festival Evolution - místo pro všechny, kteří to vidí prostě jinak Víkend 21. - 23. dubna opět přemění Výstaviště v Praze Holešovicích na centrum zdravého životního stylu. Přijďte si užít víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodní kosmetiky, ekologických produktů a inspirace z oblasti osobního rozvoje. A tentokrát do nových prostor Křižíkových pavilonů. Bio potraviny, ekologické vychytávky nejen do domácnosti, ale také inspirativní pohled na výchovu a rozvoj dětí.

Těšit se zde můžete na nepřeberné množství novinek, trendů a inspirace pro zdravé tělo i duši. Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům Festivalu Evolution, nebo ho letos navštívíte poprvé, určitě si ze široké nabídky vyberete to pravé. Přijďte si nakoupit Dáváte přednost kvalitě, záleží vám na okolním prostředí a potraviny si pečlivě vybíráte? V tom případě vás potěší nabídka vystavovatelů, kteří vám nabídnou kvalitní potraviny, BIO produkty, zdravou výživu, ale také EKO drogerii, přírodní kosmetiku nebo potřeby pro děti a BIO textil. Chybět nebudou vzorky, ochutnávky a festivalové slevy. Praktické rady i tipy Jestli míříte za programem, odborníci vám poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Dozvíte se, jak posílit a podpořit tělo pomocí bylin a stravy, využít maximum výživy a energie ze stravy a jako vždy dojde také na staré dobré (a spolehlivé) babské rady.

Lektoři se zaměří také na výchovu a rozvoj dětí, nejen ten fyzický, ale také duševní. Dozvíte se, jak na zdravou domácnost, přírodní a přirozené prostředí i harmonický domov. Chybět nebudou ani oblíbené pohybové či meditační workshopy. Více informací a kompletní programovou nabídku, která se bude průběžně aktualizovat, najdete na stránkách www.festivalevolution.cz.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Festival Evolution 2023...

Výstaviště HolešovicePraha (331 metrů)

Vila LannaPraha (1 801 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.2 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (2.3 km)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (2.4 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (2.2 km)