90 %
Přejít na stránky Ticketpro.cz

7 proti Thébám - Metal opera

Adresa:

PRAHA 7, Komunardů 306/1

Termín: 22.4.2015
Vstupné:

499 Kč

22duben čtvrtek 01:00

Žánr: divadločinohraoperatragédie


RockOpera Praha uvádí historicky první českou metalovou operu - 7 proti Thébám.

V České republice chybělo hudební divadlo pro milovníky pořádného nářezu. Dokud se neotevřela holešovická RockOpera Praha. Naše pojetí hudebního divadla nehledá inspiraci v tradičních scénách, nacházíme nové, originální a svěží způsoby interpretace věčně aktuálních témat. Za vznikem RockOpery Praha a všech děl stojí autorská dvojice Milan Steigerwald a Pavla Forest, známá z kultovní undergroundové kapely KING SIZE.

Děj nové metalové opery je prostřední částí antické triologoie, do které patří rockové opery Oidipus Tyranus (1. díl triologie) a Antigona (3. díl triologie). Obě opery za sebou mají již řadu úspěšných představení a tisíce diváků i příznivců.

Strhující metalový koncert a energické divadelní představení: nadčasová antická tragédie, spojení špičkových hlasů známých profesionálů i mladých talentů, úchvatná fireshow a kapela přímo na scéně.
V hlavních rolích již tradičně uvidíme Jana Toužimského z Arakainu, Kamila Střihavku, Viktora Dyka a Pavlu Forest. A možná přijde i ten, jež je z českého pěveckého světa nejváženější... ;)

http://www.youtube.com/watch?v=Qk9uMY152jY

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla - PRAHA 7 Akce v MČ PRAHA 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce 7 proti Thébám - Metal...

Hotel Royal PraguePraha (628 metrů)

Hotel MuchaPraha (1 126 metrů)

EA Hotel Embassy PraguePraha (1 363 metrů)