Wax Tailor v Praze

Wax Tailor v Praze

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 8.6.2023 v 19:30 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

560 Kč

8červen čtvrtek 19:30

Žánr: koncerty Hip-Hop Elektronika Trip hop Trip Hop Praha

Umělci: Wax Tailor


Wax Tailor vydá 10. února nové album „Fishing For Accidents

Ústřední myšlenkou tohoto alba je zachycení náhod, které jsou součástí každého tvůrčího procesu a jejich správné využití pro svůj umělecký záměr. Proto název „Fishing for accidents“ /Lov náhod. V tomto novém opusu Wax Tailor opět prozkoumává se svým samplerem svět vinylů a kinematografických odkazů. Po loňské temnější desce „The Shadow Of Their Suns“, ale ukazuje Wax Tailor svou jasnější a barevnější stránku své duše. Stejně jako v minulosti se i tentokrát obklopil elitními hosty ze světa hip hopu (Mick Jenkins, Mr. Lif, Kuf Knotz, Lojii, Napoleon Da Legend, Ill Conscious, Voice Monet, David Bars, Mattic), ale i indie rockové scény (Jennifer Charles, či Victoria Bigelow). O booklet se postarala Hanako Saïto (Kill Bill-Tarantino) Jedním okem upřeným do minulosti a druhým za obzor, Wax Tailor destiluje své umění zvukového anachronismu. Unikátní styl s prvky nostalgie z něj ostatně udělal jednoho z vůdců mezinárodní elektro hip hopové scény.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Jean-Christophe Le Saoût, v hudebním světe známý jako Wax Tailor, získal světové uznání svým hravým mixováním prvků hip hopu, trip hopu a downtempa s jazzem, soulem nebo samply z filmů. Je považován za jednoho z leadrů na...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Wax Tailor v Praze

Žižkovská televizní věžPraha (208 metrů)

Sportovní centrum OlšankaPraha (613 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 603 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (202 m)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 604 m)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (1 412 m)