The Lemon Lovers v Praze

The Lemon Lovers v Praze

Adresa:

Praha 3, Kubelíkova 27

Termín: 1.3.2023
Vstupné:

50 – 500 Kč

1březen středa 21:30

Žánr: koncerty Rock Alternativa/Indie Praha


Slastné indiefolkové melodie s jemnou příměsí blues a psychedelie. Portugalská dvojice The Lemon Lovers píše písničky, které možná zní trochu staromilsky, ale k posluchačům promlouvají dnešním jazykem melancholie. Kytarista Joao Pedro Silva a bubeník Victor Butuc začali spolu hrát před deseti lety ve sklepní zkušebně v Portu a dnes za sebou mají tři úspěšné dlouhohrající desky a několik evropských turné. Debutové album Loud, Sexy & Rude z roku 2015 těžilo ze syrové rock´n´rollové energie a hutných bluesových riffů, ostatně o zvuk desky se postaral Brian Lucey, spolupracovník The Black Keys nebo Arctic Monkeys.

Na další desce Watching The Dancers se už objevuje melancholičtější tvář The Lemon Lovers a zatím poslední nahrávka Pretend That I Care z roku 2021 už naplno míří do žánru rozjímavého indie folku, v němž jsou slyšet také housle nebo violoncello. Na koncerty nicméně The Lemon Lovers vyráží jako šestičlenná kapela, aby ukázali obě své polohy – tu rock´n´rollovou i indiefolkovou. Do Prahy přijedou první březnový den díky sérii Beans.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 3 Akce v MČ Praha 3

Podobné akce

Ubytování v okolí akce The Lemon Lovers v Praze

Sportovní centrum OlšankaPraha (1 018 metrů)

Žižkovská televizní věžPraha (1 236 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (2.2 km)