Svatba od designérů. Deset tvůrců ze SmetanaQ Showroomu představí šaty, šperky a další produkty na pop-upu Svatby na Smetaně

Svatba od designérů. Deset tvůrců ze SmetanaQ Showroomu představí šaty, šperky a další produkty na pop-upu Svatby na Smetaně

Adresa:

Praha 1, Smetanovo nábřeží 4

Termín: 21.2.2023 26.2.2023
Vstupné:

Zdarma

21úno - 26úno celý den

Žánr: festivalydesign český design zdarma Praha


Designéři ze SmetanaQ Showroomu ukáží, jak může vypadat snová svatba plná českého designu. Zaměřili se nejen na nevěsty a ženichy, ale připravili nadčasové kousky pro všechny svatebčany. Nové produkty představí v rámci pop-upu s názvem Svatby na Smetaně, který připravili společně se svatebním Magazínem MILE.

Akce proběhne od úterý 21. 2. do neděle 26. 2. ve SmetanaQ Showroomu. Ke spolupráci pozvali také BOTANIKA.STORE, který se postará o floristickou výzdobu, a nebude chybět ani svatební hostina od Adie dorty a SmetanaQ Café & Bistro. První večer pop-upu otevře v 18 hod. koktejl opening s neformální komentovanou přehlídkou, designéři v rámci ní představí možnosti stylingu jednotlivých kousků.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Svatba od designérů....

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (574 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (578 metrů)

ValentinskaPraha (647 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (59 m)
Karlův most Karlův most Praha 1 (573 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (394 m)