Po Fredrikovi…

Po Fredrikovi…

Adresa:

Praha, Jánský vršek 8

Termín: 9.2.2023
Vstupné:

200-300 Kč

9únor čtvrtek 19:30

Žánr: divadlomonodrama Praha


Hořkosladké monodrama z pera švédského Mattiase Brunna o lásce, přátelství, zradě a pomstě. Příběh o odmítání, vyrovnávání a přijímání.

„Ten den, 5. května ráno Fredrik vstal, vypil sklenici mlíka a dal ji ke dřezu, oblíknul si džíny, tričko a bundu. Potom si do tašky sbalil notebook, peněženku, mobila, diář. A někde tady, právě když vycházel ze dveří, si to rozmyslel...“

Mladý Johan, zažívající normální dospívání je najednou konfrontován s realitou vlastního života, se kterou se není jednoduché vyrovnat bez strachu z odmítnutí a nepřijetí. Když Johanovi dojde, že je gay, rozhodne se po čase o tom konečně začít mluvit, aby si už nemusel připadat jako vyvrhel společnosti. První velká láska přináší mnoho úskalí. Johan se jim však rozhodne postavit čelem a se ctí. Život za to přeci stojí, nebo tak něco?

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce