Workshop prožitkového malování, Téma: MOJE ŽIVOTNÍ CESTA

Workshop prožitkového malování, Téma: MOJE ŽIVOTNÍ CESTA

Adresa:

Praha, Na Beránce 57/2

Termín: 4.3.2023 5.3.2023
Vstupné:

3320

4bře - 5bře celý den

Žánr: ostatní akceworkshop malování Praha


Relaxační prožitkové malování je výtvarný workshop s prvky arteterapie, který je pčedevším o prožitku a odpočinku od vnějšího světa. NENÍ TŘEBA UMĚT MALOVAT! Je určeno pro všechny, kteří rádI tvoříte a zajímáte se o hlubší sebepoznání. Nabízené techniky podpoří váš osobní růst, rozvoj a poznání. Toto téma je naše srdcovka a mohla by být i tvoje. Máš-li pocit, že se stále hledáš nebo se potřebuješ ujistit, že jdeš správným směrem, pak je tento workshop skvělou volbou. Svojí cestu i odpovědi na všechny otázky u nás najdeš ve vlastní tvorbě a malování.

Malováním a tvorbou se dostaneš blíže ke svým opravdovým emocím, pocitům a nevědomým obsahům, které ovlivňují tvé prožívání, rozhodování i kvalitu okolních vztahů. To vše si prožiješ v podporující skupince, která ti nabídne nové úhly pohledu a možnosti jiné cesty. 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

31březen pátek 19:00

22březen středa 19:00

9duben neděle 11:00

24březen pátek 19:00