Výstava fotografií Doteky Afriky ukazuje v Myslbeku zvířecí tlapy v úžasných detailech

Adresa:

Praha, Na Příkopě 19, 21 Ovocný trh 8

Termín: 1.2.2023 31.3.2023
Vstupné:

ZDARMA

1úno - 31bře celý den

Žánr: výstavyfotografie Praha


Doteky Afriky, výstava fotografií zobrazující chodidla afrických zvířat v úžasných detailech. Autorem originálního pohledu na exotickou faunu je fotograf a fotoreportér Martin Veselý, čerstvý držitel druhého místa prestižní ceny Czech Press Photo 2022 v kategorii Člověk a životní prostředí, který chce ukázat návštěvníkům to, co zatím nemohli spatřit. 

 

Jak vypadají gekon širokoprstý, slon africký, krokodýl štítnatý nebo šimpanz učenlivý nejspíše tušíte, dokázali byste ale tato africká zvířata poznat podle chodidla? To si přesně vyzkoušejte od 31. ledna do 30. března 2023 na výstavě Doteky Afriky v Nákupní galerii Myslbek. A pokud se vám nějaká fotografie bude líbit, můžete si ji zakoupit. Výstava je prodejní a výtěžek z osmnácti vystavených snímků bude věnován nadaci Vodicí psi srdcem.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce