At Eas

At Eas

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 28.1.2023
Vstupné:

Na sezení 350 Kč, na stání 200 Kč.

28leden sobota 19:00

Žánr: koncertyjazz Praha


Z dlouholeté spolupráce Martina Jůzla a Antonína Šturmy vznikla touha okořenit dvoučlennou sestavu o vokál. Krásný barevný hlas mladé zpěvačky Kateřiny Vackové byl skvělou volbou. Trio existuje jeden rok a repertoár tvoří prozatím vybrané jazzové standardy. Jak už vyplývá z názvu, sestava se věnuje spíše klidným a náladovým písním. Kateřina pochází z východních čech. Je studentkou konzervatoře Jaroslava Ježka. Můžete ji spatřit také v kapelách Uthando, nebo Blue Igloo. Martin pochází z Chebu.

V Praze vystudoval klasickou hru na trubku na konzervatoři, ale dnes působí spíše v jazzových kapelách, např. Jazz Dock Orchestra, Bohemia After Dark Project a dalších. Antonín se věnuje strunným nástrojům nepřetržitě od jeho dětství. Prvním jeho nástrojem byly housle, záhy přibral kytaru a dnes je to vyhledávaný hráč na kontrabas a elektrickou basovou kytaru. Mezi kapely, kde Antonín hraje, patří např. Vano Bamberger & Band, Golden Big Band Prague, OPSO, Hana Robinson a mnoho dalších.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce At Eas

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (965 m)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (824 m)