Kurz jógy pro začátečníky

Adresa:

Praha 2, Na Smetance

Termín: 8.1.2023

8leden neděle 17:30

Žánr: sportkurz jóga Paha


Kurz je koncipovaný pro úplné jógové nováčky, ale na své si přijdou i zkušenější praktikanti, kteří mají chuť více prozkoumat fungování jednotlivých jógových technik a své tělo v ásanách. Během pěti speciálních 90minutových lekcí se dozvíte, jak fungují jednotlivé části těla, a naučíte se, jak je správně zapojovat během praxe. Věnovat se budeme především úplným základům nezbytným pro to, aby zůstalo praktikování jógy pro tvé tělo a jeho fungování zdravé.

Během kurzu se postupně naučíte:

-  Tři základní pilíře jógy (Tristana) : dech, bandhy (tělesné zámky) a soustředění (dršti)

-  Jak správně (zdravě) na předklony, rotace a záklony

-  Jak zapojovat střed těla

-  Jak budovat mobilitu těla

-  Pozdravy slunci (Súrja namaskára)

-  Základní pozice (ásany)

-  Základy ashtanga jógy

Kurz povede Mgr. Zuzana Krajča –⁠  jogínka, učitelka jógy a koučka v oblasti seberozvoje.

Pro koho je kurz určen?

Kurz jógy pro začátečníky je určen nejen pro úplné nováčky, ale pro kohokoliv, kdo si chce prohloubit své teoretické znalosti a dozvědět se něco o filozofii jógy, chce dále objevovat, odstranit nezdravé návyky a nahradit je těmi zdravými.

Co si z kurzu odnesu?

Získáte teoretické i praktické základy a naučíte se metodám pro zlepšení tělesného i duševního zdraví. Naučíte se vnímat své tělo i svůj dech a budete schopni provádět jednotlivé pozice zdravě a bezpečně.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce