Sekáč 55 Narozeninový koncert písničkáře Břetislava

Sekáč 55 Narozeninový koncert písničkáře Břetislava "Sekáče" Čaňa +křest 2CD

Adresa:

Praha, Malostranské náměstí 21

Termín: 9.1.2023
Vstupné:

250

9leden pondělí 19:00

Žánr: koncertynarozeninový


Sekáč 55

Narozeninový koncert písničkáře Břetislava "Sekáče" Čaňa +křest 2CD

Hosté: Viktor Sodoma, Karel Kahovec, Vlasta Kahovcová, Milan Matoušek, Vlastimil Harapes, Pavel Nový, Marie Tomsová, František Hacker, Jakub Jiroušek, Buffaloes M+M, Ataréz, Rostislav Máca a další..

Břetislav Čaňo je zpěvák i autor vlastních písní. Poznamenán je nejen rodnými Bílými Karpaty, na jejichž úpatí se narodil, ale i pohnutým osudem, který vtělil do svých písniček.

Zpívá pro lidi, kteří chtějí poslouchat a vnímat, co je za slovy a přináší lidem nejen písně, ale hlavně i víru, že život je třeba žít za každých okolností, a že i to těžké má smysl. Na jeho koncertech vznikají velmi zvláštní situace, kdy se skrze písně, vyprávění a laskavý humor lidské zkušenosti propojují a lidská srdce otevírají. Z jeho koncertu odejdete možná se slzou v oku, možná s úsměvem, ale hlavně s pocitem sounáležitosti a s láskou v srdci.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce