Duet pro tři

Duet pro tři

Adresa:

Praha 4, Křesomyslova 14

Termín: 23.11.2022
Vstupné:

od 240,- do 290,-

23listopad středa 19:30

Žánr: divadlo


Přijďte se podívat na reprízu představení Duet pro tři o osudových láskách Antonína Dvořáka, které se hraje již od roku 2004 a nyní přichází s omlazenou verzí a rozšířením hereckého obsazení, v podaní talentovaných hereček Natálie Otáhalové a Barbory Hruškové. Jedná se o spojení tradičního divadelního představení s živou vážnou hudbou.

Hra přibližuje dvě osudové ženy Antonína Dvořáka, milující ženu Annu a milovanou tajnou lásku Josefinu. Obě ženy vedou imaginární dialog o svém osudovém muži, rozdělený do klíčových epizod jejich pozoruhodného společného života, od Dvořákových hudebních začátků a prvních úspěchů v Praze, přes turné Evropou, až k slavné premiéře Novosvětské symfonie v New Yorku.


Ústřední myšlenkou hry je věčná pravda filosofů života, že žít s bytostí milující je větší štěstí, než snít o životě s bytostí milovanou, protože štěstí nelze vysnít, jen prožít.
Představení se koná ve středu 23. 11.2022 od 19:30 v Divadle bez Hranic.


Vstupenky je možné zakoupit zde: https://goout.net/cs/listky/duet-pro-tri/glem/ nebo přímo na pokladně Divadla Bez Hranic v ulici Křesomyslova 14, 140 00 Praha 4-Nusle (úterý, středa, čtvrtek (14:00 - 19:00)).

Divadelní spolek Divadlo ve Věži je rodinným seskupením herců a muzikantů, působící v Praze od roku 2004, kde svou činnost několik let provozovalo v nejvyšším patře Jindřišské věže. Svou činnost zahájilo představením „Duet pro tři“ (dříve „Jedna a jedna jsou tři“) v roce 2004. Netradiční spojení živé vážné hudby s činohrou si ihned získalo své publikum a v roce 2006 navázalo na své úspěchy představením „Až uslyšíš moře“. Obě představení se hrají dodnes a mají za sebou stovky repríz.

Od roku 2021 působí spolek v Divadle Bez Hranic, které nabízí ideální, komorní prostory o kapacitě 80 diváků, umožňující kvalitní zázemí v přátelské atmosféře. Krásný sál dává jedinečnou možnost, vychutnat si představení v blízkém spojení diváka s hercem. V prostorách divadla se nachází velice příjemný a prostorný divadelní klub, kde si můžete v průběhu celého večera dát něco dobrého k pití a k jídlu.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

30leden pondělí 19:00

2prosinec pátek 19:00

17prosinec sobota 19:00

Ubytování v okolí akce Duet pro tři

Royal Court HotelPraha (909 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 028 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 180 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (1 945 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (1 981 m)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 554 m)