Boom Vol.. 2

Boom Vol.. 2

Adresa:

Praha 7, Bubenské nábřeží 306/13

Termín: 30.9.2022
Vstupné:

200 – 1780 Kč

30září neděle 18:00

Žánr: divadlonový cirkus akrobacie hudba umění tanec


Mladá generace. Young Blood. Generace Z. Heads down generace. Spojuje nás nejen věk, ale také sociální sítě BeReal, Twitter, Instagram nebo TikTok. Účinkující v tomto představení spojuje ještě něco jiného – potkali se v únoru 2022 pár dnů po vypuknutí války na Ukrajině. Na jevišti uvidíte mladé cirkusové umělce z Cirku La Putyka a Kyjevské akademie divadelního a cirkusového umění, které spojily cirkus a válka.

Cirkus je o důvěře, rodině, kruhu, zodpovědnosti, svobodě i překonávání hranic. Během války ukázal, jak nás dokáže v krizových dobách propojovat a inspirovat. BOOM vol. 2 je postavený na reálném základu. Tohle se skutečně stalo a dále děje. Ukazujeme vám to skrze cirkusové umění, divadelní jazyk, projekce, hudbu a kostýmy. Vše od prvního setkání, podání ruky a objetí přes společné jídlo a tréninky až po první vystoupení a vytváření si vlastního unikátního uměleckého jazyka.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 7 Akce v MČ Praha 7

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Boom Vol.. 2

Výstaviště HolešovicePraha (1 187 metrů)

Tyn Yard ResidencePraha (2.1 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (2.1 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (1 964 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.2 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (846 m)