Kurz Fitness základ – pro všechny, které baví lidské tělo

Kurz Fitness základ – pro všechny, které baví lidské tělo

Adresa:

Praha 5 – Jinonice, K Sopce 839/3

Termín: 14.7.2022 (čtvrtek) 24.7.2022

14čvc - 24čvc celý den

Žánr: sportkurz fitness Praha


Sníte o tom, že se stanete instruktorkou jógy, skupinových forem cvičení nebo fitness trenérem? Anebo si potřebujete, či chcete, zopakovat anatomii a fyziologii člověka? Pak se přihlaste do kurzu Fitness základ Školy fitness profesionálů FISAF.cz, který začíná už 14. července 2022.

Na kurzu Fitness základ se o dvou, vědomostmi nabitých, víkendech dozvíte vše potřebné o anatomii, fyziologii pohybové soustavy člověka a získáte základy fitness výživy. Zkušená lektorka a fyzioterapeutka Andrea Hašková propojuje zajímavou formou teorii s praxí, takže hned budete vědět, jak vše v našem těle funguje. Kurz je veden distanční formou v kombinaci s prezenční formou (závěrečná zkouška), prostřednictvím videokonference s lektorem.

Po absolvování tohoto kurzu ve Škole fitness profesionálů FISAF.cz můžete pokračovat v některém z rekvalifikačních kurzů a stát se instruktorkou jógy, zdravotního cvičení, cvičení s dětmi nebo třeba skupinových forem. 

Pořadatel: Škola fitness profesionálů FISAF.cz

Termín: 14. – 24. 7. 2022

Místo konání: Volcano Complex, K Sopce 839/3, Praha 5 – Jinonice

Více informací: https://fisaf.cz/skolafitnessprofesionalu/kalendar-kurzu/

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha 5 – Jinonice

Podobné akce

30červen čtvrtek 19:00

28srpen neděle 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

30červen čtvrtek 17:00

3září sobota 19:00