Mouchy

Mouchy

Adresa:

Praha 5, Hořejší nábřeží 5

Termín: 26.6.2022
Vstupné:

bez vstupného

26červen neděle 17:00

Žánr: koncerty


Poprvése představí na koncertě s živou kapelou 26. června od 16 hodin na lodi Cargo Gallery na Smíchovské náplavce v centru Prahy. Vstup je zdarma. 
 

MOUCHY letí na svůj první koncert!

Nová pěvecká dvojice autorskými písničkami pobaví děti i rodiče 

 

Je to naše první vystoupení, a proto jsme se rozhodly, že bude vstup volný. Těším se na bezprostřední reakce dětí i dospělých,” říká s úsměvem Denisa Hergesselová. Všechny texty i melodie jsou dílem Lenky a Denisy a cílem je, aby bavily malé i velké posluchače. Každá písnička představuje trochu jiný žánr. Uslyšíte rock, pop, ale i karibské rytmy nebo ska. „Když jsme s Denisou tvořily texty, chtěly jsme, aby děti zapojily fantazii a poslechly si různé příběhy o pirátech, strašidlech, ale i nezbedných mouchách,dodává k tvorbě Lenka Vahalová.

Když mě holky oslovily, byl projekt v plenkách. Měly vizi a já přemýšlel, jak to udělat, abych naplnil očekávání nejmenších, ale zároveň bavil dospělé. Sám mám syna a vím, co poslouchá stokrát denně, tudíž oceňuji, že se MOUCHY dobře poslouchají," podotýká skladatel a hudebník Dalibor Mráz. Ke spolupráci přizval řadu zajímavých muzikantů a finální mastering dokončil s Hanzem Sedlářem.

Kromě koncertů mají MOUCHY v plánu natáčet klipy, rozjet vlastní hudební show a setkávat se s dětmi třeba při společném čtení knih. V postprodukci už je první klip na písničku Bzzukot Show,doplňuje koproducent projektu MOUCHY, režisér David Kočár.

Hudební projekt MOUCHY

Na začátku roku 2020 vznikl nápad na hudební projekt, který by bavil nejen děti ale i rodiče. Denisa Hergesselová a Lenka Vahalová z Českého rozhlasu začaly skládat vlastní texty i hudbu a ke spolupráci oslovily skladatele a hudebníka Dalibora Mráze. První songy zveřejní MOUCHY 24. června 2022 na Spotify a dalších streamovacích platformách. První koncert bude 26. června 2022 na lodi Cargo Gallery, která je zároveň spolupořadatelem akce. Loď kotví na Smíchovské náplavce, Hořejší nábřeží, Praha 5.

Více info na www.mouchymouchy.cz, MOUCHY najdete také i na Instagramu a Facebooku.

FOTO: Monika Navrátilová.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

19prosinec pondělí 20:00

Ennio Morricone

, Ocelářská 460/2 Koncert

5říjen středa 20:00

Years & Years

, Pernerova 652/55 Koncert

12březen neděle 19:30

Ubytování v okolí akce Mouchy

Union Hotel PraguePraha (1 039 metrů)

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (1 051 metrů)

VIPliving HouseboatPraha (1 175 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (1 235 m)
Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (1 403 m)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (473 m)