Jiří Pavlica & H. a P. Ulrychovi Hradišťan & Javory Beat společný koncert

Jiří Pavlica & H. a P. Ulrychovi Hradišťan & Javory Beat společný koncert

Adresa:

Praha, Alšovo nábřeží 12

Termín: 3.9.2022 v 19:30 hod. (sobota)
Vstupné:

250 - 990

3září sobota 19:30

Žánr: koncertyfolklor Praha

Umělci: Javory BeatHradišťan Jiří Pavlica


Jiří Pavlica, Hradišťan & Hana a Petr Ulrychovi, Javory Beat na jednom podiu.

 

Není třeba zdůrazňovat, že obě tato tělesa patří mezi stálice české hudební scény. Svými písněmi přinášejí radost posluchačům už více než padesát let a za tu dobu s nimi spolupracovala řada hudebníků a zpěváků. Jiří Pavlica, který dnes stojí v čele Hradišťanu, byl dokonce po nějakou dobu členem skupiny Javory. Ale existují další svorníky, především je to charakter a obsah písní, dále jejich melodika a inspirační zdroje a v neposlední řadě je to také lidský aspekt - vlídný a upřímný přístup k posluchačům. Možná právě proto se obě kapely rozhodly zrealizovat několik společných koncertů se speciálním programem, ve kterém se představí nejen samostatně, ale také ve společné části, kde zazní nové písně i nová hudební aranžmá.

Pokud si chcete vychutnat tento mimořádný zážitek, můžete objednat lístky již nyní.

Hradišťan with the artistic director Jiri Pavlica is a unique musical ensemble with high artistic and interpretative levels, an unusually wide-ranging and unconventional genre repertoire is based mainly at the beginning of folklore. It was created...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce