Autorské čtení z bibliofilie „Doufám, že zešílím“ Jiřího Davida

Adresa:

Praha 1, Smetanovo nábřeží 4

Termín: 31.5.2022
Vstupné:

zdarma

31květen úterý 18:00

Žánr: výstavyautorské čtení Praha


Český multimediální umělec Jiří David nedávno pokřtil své básnické bibliofilie s titulem Doufám, že zešílím. Jedná se o limitovanou edici 100 kopií, na které se svými ilustracemi podílel umělec Jiří Kovanda. Každá z těchto kopii obsahuje jednu originální barevnou kresbu Jiřího Davida. Svou knihu autor neonového srdce na Pražském hradě či Klíčové sochy na náměstí Franze Kafky blíže představí na autorském čtení 31. 5. v 18.00 hodin ve SmetanaQ Gallery V rámci autorského čtení, i mimo něj, si můžete zároveň prohlédnout umělcovu poslední výstavu nazvanou Erekce oka, která je do 19. června k vidění právě ve SmetanaQ Gallery na Smetanově nábřeží v Praze.

Soubor plastických obrazů doplňují instalace dalších uměleckých artefaktů vytvořených například ze skleněných váz. Většinu z vystavených děl umělec vytvořil za poslední rok. V novém souboru můžete objevit, kam se posunulo umělcovo vnímání životního prostoru a společenské atmosféry posledního roku, a nechat se unést obrazy plných „intimní imaginace“.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

30červen čtvrtek 19:00

28srpen neděle 19:00

Rusalka

, Křižíkova 8 Divadlo

30červen čtvrtek 17:00

3září sobota 19:00

Ubytování v okolí akce Autorské čtení...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (574 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (578 metrů)

ValentinskaPraha (647 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (59 m)
Karlův most Karlův most Praha 1 (573 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (394 m)