Prague International Chess Festival

Prague International Chess Festival

Adresa:

Praha, Vinohradská 157a

Termín: 7.6.2022
Vstupné:

zdarma

7červen úterý 14:45

Žánr: sportchess šachy prague chess festival šach akce akce zdarma akce praha PICF2022 david navara vidit gujrathi


Prague International Chess Festival můžete navštívit kterýkoliv den (7. - 17. června 2022). Hotel Don Giovanni, který již čtvrtým rokem hostí náš festival, nabízí krásné prostředí pro sledování královské hry, užijete si i doprovodný program. Vstup zdarma pro všechny návštěvníky. Každý den začíná hrací kolo uzavřených turnajů v 15:00 v 2. patře hotelu Don Giovanni.

Seznam hráčů Masters a Challengers naleznete na našich webových stránkách. Filmový festival Královská hra ve filmu proběhne v neděli 12. června v kině Aero v Praze. Návštěvníkům a divákům se naskytne příležitost pohledu do zákulisí života předních světových velmistrů prostřednictvím vybraných dokumentárních filmů nebo si budou moci vychutnat sílu hraných filmů, ve kterých je královská hra nedílnou součástí příběhu. Letos představíme celovečerní novozélandský snímek The Dark Horse z roku 2014 a stejnojmenný dokumentární film Jima Marbrooka z roku 2003. Ústřední postavou obou snímků je charizmatický, vynikající, i když téměř neznámý novozélandský hrdina a mistr v bleskovém šachu Genesis Potini.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?