Výstava vtipů Pavla Kantorka

Výstava vtipů Pavla Kantorka

Adresa:

Praha 10, Nad Primaskou 292/45

Termín: 18.7.2022 12.8.2022
Vstupné:

190

18čvc - 12srp celý den

Žánr: výstavyvtipy kresba prázdninová výstava Praha


Přijďte se o prázdninách vyfotit do vtipu Pavla Kantorka. SHOCK s.r.o. podporuje přípravu výstavy Pavla Kantorka v prostorách školicího centra. Výstava bude otevřena ve všední dny od 18. července do 12. srpna od 10 do 15 hodin na adrese Nad Primaskou 292/45, Praha 10. Připravujeme se spolkem InGarden rozsáhlou expozici, kde bude možné vidět přes 200 vtipů. Kromě klasické výstavy u nás budete moci zažít, jaké to je být součástí vtipu a vyfotit se u toho. Několik vtipů bude velkoformátově vytištěno a připraveno tak na to, že se na krátkou dobu stanete jejich součástí. Letošních „nových“ 60 bude ve výstavě zahrnuto. Čekají vás i katalogy dalších vtipů k prolistování.

Prázdninová výstava bude obsahovat kresby jak ze současné, tak i ze starší doby, kdy ještě vycházely v Dikobrazu, takže všichni příznivci si zde “svůj” vtip najdou. V rámci výstavy bude možné nakupovat knížky ilustrované Pavlem Kantorkem, tak i jeho obrázky ve formátu autorského tisku ve formátu A4, A5- Nově budou v prodeji hrnečky i trička, plátěné tašky. Vstup na výstavu 190,- Kč včetně možnosti vyfotit se ve vtipu, děti do 6 let zdarma.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Praha 10 Akce v MČ Praha 10

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Výstava vtipů Pavla...

Residence TrafickPraha (2.3 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (2.6 km)

Žižkovská televizní věžPraha (3 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (3 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (4.8 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (3.4 km)