Divadelní lázně.cz V Paříži bych tě nečekala, tatínku Tančírna

Divadelní lázně.cz V Paříži bych tě nečekala, tatínku Tančírna

Adresa:

Praha, Podolské nábřeží 3/1184

Termín: 11.7.2022 v 20:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

390

11červenec pondělí 20:00

Žánr: divadločinohra komedie Praha

Umělci: Petr NárožnýJana Malá Týna PrůchováJarmila ŠvehlováSimona PostlerováMiroslava Pleštilová


Výběrčí přímých daní ze zapadlého provinčního městečka se jednoho dne rozhodne, že překvapí svoji dceru a navštíví ji v Paříži.

Starostlivý otec s podivem zjišťuje, že jeho milovaná dcera již nepracuje v pojišťovně, ale pohybuje se jako společnice ve světě velké politiky a obchodu, ve kterém se rázem ocitá i on. V tomto spletitém prostředí se tatínek rychle zorientuje, a když okouzlí manželku svého nejvyššího šéfa, zcela to změní jeho život, budoucnost dcery, a dokonce i složení vlády. Rozjede se uragán záměn a komických situací, které neberou konce.

Komedie Jeana Barbiera (originální název Ma fille travaille a Paris) o pařížském dobrodružství sympatického venkovana ze Spáleného Poříčí nad Seinou nabízí dvě hodiny emocí a smíchu.

Hrají: Petr Nárožný, Jana Malá/Týna Průchová, Jarmila Švehlová, Simona Postlerová/Miroslava Pleštilová, Barbora Šťastná Petrová/Malvína Pachlová, František Skopal/Martin Sochor, Jan Šťastný/Jan Čenský

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce