Divadelní lázně.cz Bosé nohy v parku Tančírna

Divadelní lázně.cz Bosé nohy v parku Tančírna

Adresa:

Praha, Podolské nábřeží 3/1184

Termín: 22.8.2022 v 20:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

390

22srpen pondělí 20:00

Žánr: divadločinohra komedie Praha


Líbánky skončily. Mladí novomanželé Viktorie a Pavel se vydávají na dlouhou trať každodenní manželské rutiny a začínají si budovat společné hnízdečko lásky. Jde o to, jak přežít první společnou noc v nezařízeném maličkém bytě v pátém poschodí bez výtahu, kde není ani postel a kam zatéká a fičí a nefunguje topení. Jak vůbec přežít vztah a život ve dvou, když protiklady se, jak známo, přitahují? Do příběhu mladých novomanželů brzy vstupuje jejich soused, exotický sukničkář Hektor, a Viktoriina konzervativní matka Ester, která znovu zahoří mateřskou láskou. Manželství zažívá opravdový křest ohněm.

Bosé nohy v parku nabízí úžasnou podívanou na první novomanželské trable, které jsou podány s vtipem a nadhledem a divák se baví od začátku až do konce. Hrají: Rudolf Hrušínský, Veronika Freimanová, Radúz Mácha, Anna Kameníková (Linhartová)/ Karolína Vágnerová

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce