Fotografický workshop: Proč se fotky nedaří?

Fotografický workshop: Proč se fotky nedaří?

Adresa:

Praha 1, Dlouhá 609/2

Termín: 31.5.2022

31květen úterý 18:00

Žánr: ostatní akceworkshop fotografie


Fotografický workshop: Proč se fotky nedaří?

Vstupné dobrovolné
Termín: 3., 10., 31. 5. 2022
Čas: 18–20 hod.
Kde: Centrum Lotus, Dlouhá 2

Přihlášení zde: kreativ@justmonkeys.cz;
+420 732 454 943

Chcete dělat skvělé fotografie a vyhrávat s nimi přední světové fotografické soutěže a přehlídky? Nebo vyfotit produkty pro váš e-shop tak, že se zákazníci (a peníze) jen pohrnou?
Bohužel nic z toho vám slíbit nemůžu. Zkusíme jen spolu projít nelehké – a mnohdy trochu otravné – základy fotografického řemesla.
A budeme hlavně zkoumat, jak mít z vlastní fotografické tvorby radost. Je dobré si přinést foťák, který je možné přepnout do tajemného režimu M (manuální).
Používání mobilního telefonu jako fotoaparátu zpočátku příliš nedoporučuji, bude s ním všechno trochu – někdy i trochu více – složitější.

Workshop povede: Petr Švarc
Fotit, vyvolávat filmy a vyrábět fotky jsem začal doma ve svých 15 letech, takže už dost dávno. Zhruba 35 let mě fotografování živí – můžu si tedy říkat „profesionální fotograf“. Ale i přesto mě fotit pořád baví.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Kulturní centra - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?