Tři sestry 37 let Open-Air

Tři sestry 37 let Open-Air

Adresa:

Praha 5, Strakonická 510/6

Termín: 20.5.2022 21.5.2022
Vstupné:

1200 - 2500

20květen pátek 12:00

Žánr: koncertypunk rock pub rock open air letní koncert show Praha

Umělci: Tři sestryE!ESPSApple Juice


Akce plánovaná na 20-21.5.2022 je přesunuta z ledáren Braník, na nové místo Erpet Smíchov. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není nutná výměna.

Jedinečný narozeninový večírek skupiny TŘI SESTRY proběhne ve smíchovském Erpetu ve dnech 20. – 21. května 2022.

Skupina Tři sestry si pro vás připravila více než dvouhodinovou velkolepou pódiovou show a speciální playlist jen pro tento koncert, v němž nebudou chybět jak písně z posledního alba, tak léty prověřené zlidovělé hity.

Těšit se můžete na kvalitní českou hudbu v podání skupin: Tři sestry, E!E, Doctor P.P., The Varukers, SPS, Apple Juice a mnoho další (změna programu vyhrazena)

AREÁL VÁM NABÍDNE: EXKLUZIVNÍ VIP ZÓNU s vlastním pivním barem, CHAMPAGNE ZÓNU s proškolenou a sympatickou obsluhou, PIVNÍ BARY s pestrou nabídkou, DĚTSKÝ KOUTEK, ODDYCHOVOU ZÓNU, AKTIVNÍ ZÓNU, STÁNKY S MERCHEM KAPEL, BOHATÉ OBČERSTVENÍ různých druhů a chutí.

Tři sestry jsou česká hudební skupina hrající původně punk. Později inklinovala k různým stylům hudby přes rock, punk rock, občas i metal až po hardcore. Textařem, hlavním zpěvákem a nejznámější osobností kapely je Lou...
Apple Juice je trojčlenná hudební skupina, která vznikla v roce 2001. Její oblíbená žánrová škatulka je punk.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce