Příměstský (nejen) tábor IT

Příměstský (nejen) tábor IT

Adresa:

Praha 1 - Nové Město, Václavské náměstí 837/11

Termín: 25.7.2022 (pondělí) 29.7.2022

25čvc - 29čvc celý den

Žánr: ostatní akcepříměstský tábor děti


Odpočinek pro rodiče, zábava pro děti! Pro zvídavé holky a kluky je tu opět týdenní příměstský tábor. Děti získají skvělý vstup do světa informačních technologií, okusí svět programátorů, seznámí se s roboty a zajímavými vynálezy, nahlédnou do (ne)daleké IT budoucnosti, naučí se pohybovat efektivně a bezpečně na internetu. Budeme si hrát, objevovat, soutěžit, ale i sportovat. Čeká je toho opravdu hodně, nudu ale rozhodně nečekej!

–––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––––

Hravě dětem představíme svět technologií, který je obklopuje. Ukážeme si nejnovější hračky v oboru, budeme hrát hry, zasoutěžíme si a nezapomeneme ani na pohyb. 

Podíváme se, jak fungují počítače, budeme snít o budoucnosti, společně odhalíme, kde všude se skrývají roboti a taky si na ně zahrajeme. Děti se naučí základy programování a jak se bezpečně pohybovat na internetu. Nebudeme sedět jen zavřeni u počítačů, ale vyrazíme i objevovat další dobrodružství a trávit čas na čerstvém vzduchu.

Celou týden si budeme vlastně hrát, vzájemně soutěžit a nezapomeneme ani na pohyb, ani na svačinky a oběd.

Více informací na czechitas.cz

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Kulturní centra v Praze Akce v MČ Praha 1 - Nové Město

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?