Vykročte z úzkosti: Sám sobě terapeutem | Webinář

Vykročte z úzkosti: Sám sobě terapeutem | Webinář

Adresa:

Online, Online

Termín: 30.3.2022
Vstupné:

250.00 CZK

30březen středa 19:00

Žánr: ostatní akcepřednášky live stream online psychoterapie úzkost deprese smutek


Pocity strachu, smutku, demotivace či beznaděje jsou bohužel stejně běžnou součástí našeho života jako pocity radosti, lásky nebo nadšení. Když jim ale ve svém prožívání dlouhodobě necháváme volnou ruku, dokáží zaplnit i ta nejskrytější zákoutí naší mysli, podlomit naše zdraví a obrat nás i o poslední špetku radosti ze života. Jak ale zjistit, že naše zdánlivě neškodné emoce přerostly do úzkosti či deprese? Jakými projevy se tyto stavy manifestují v našem chování? Co je způsobuje a jak rozeznáme naše individuální spouštěče? Lze úzkosti a deprese zvládat, i když nemáme k dispozici podporu odborníka, a jakými způsoby svépomocně zastavit spirálu temných myšlenek a ulevit své psychice? Zjistěte, jak povolit těsné okovy úzkosti a deprese a vysvoboďte se z vězení vlastní mysli!

V edukativní online přednášce nám psychoterapeutka Jarmila Tolimatová poskytne tipy, co dělat, nedělat, nebo přestat dělat, abychom získali nový pohled na svět a otevřeli se novým přežitkům. Věnovat se budeme i příkladům z terapeutické praxe, které nám ilustrují, že i když sílu bojovat o své duševní zdraví musíme hledat ve svém nitru, na své problémy nikdy nejsme sami.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce