Sousedskou atmosféru v pravém srdci Žižkova nabízí festival Žižkovské mezidvorky v sobotu 21.května. Za uměním a zábavou nahlédněte do unikátních prostor dvorků, vnitrobloků a zahrádek. Již 11. ročník festivalu jsou vítáni všichni, koho zaujala tajuplná žižkovská atmosféra, společně s jeho zajímavou historií a současnou proměnou v kulturně bohatou část města. Ani letošní ročník nepostrádá nic z původního záměru festivalu, a proto se na jeho organizaci podílí místní “žižkováci” se svými většími či menšími dvorečky, zahrádkami a vnitrobloky, které zaplní pestrý program.

Nebude nouze o hudebně, divadelně, tanečně a pěvěcky bohatou sobotu, doplněnou o různé výstavy, workshopy, bazárky, jarmarky, swapy či dětské aktivity. V rámci festivalu jsou zváni také různé rukodělné, sociálně nebo ekologicky zaměřené projekty, které mají možnost své aktivity na festivalu představit a přiblížit veřejnosti.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha 3 Žižkov

Podobné akce