Hraná bez hranic IX.

Hraná bez hranic IX.

Adresa:

Praha 11, Malenická 1784

Termín: 19.3.2022

19březen sobota 10:00

Žánr: ostatní akceděti rodina výtvarná dílna pohádka zdarma


Sobota 19. 3. 2022  S probouzejícím se jarem a po dvouměsíční pauze Vás opět srdečně zveme, tentokrát již podeváté, k nám do Zahrady a také do Vietnamu na program pro děti i jejich rodiče. Vítáni jsou všichni jihoměstští sousedé – Češi i cizinci!

PROGRAM 10.00–12.00 Zápich s kytičkou. Výtvarné dílny. Počet míst omezen, rezervace nutná. 15.00 Hedvábí. Loutková pohádka na motivy vietnamské legendy o vzniku hedvábí. 15.45 –17.00 Další program Zahrajeme si Da Cau [dá kau] – vietnamský “hakysák” nebo také vietnamský “badminton” a vyzkoušíme přípravu oblíbených vietnamských závitků. Těšíme se na vás!   VSTUP VOLNÝ Program byl připraven ve spolupráci se spolkem Česko-vietnamský vzdělávací institut. Program byl podpořen dotací Ministerstva vnitra v rámci programu Integrace cizinců na lokální úrovni.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Hraná bez hranic IX.

Top Hotel PrahaPraha (1 860 metrů)

Residence TrafickPraha (4.3 km)

VIPliving HouseboatPraha (6.6 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (7 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (7.2 km)