80 %
Hedwig a její Angry Inch

Hedwig a její Angry Inch

Adresa:

Praha 1, Malostranské náměstí 21

Termín: 22.5.2022
Vstupné:

380 - 480

22květen neděle 20:00

Žánr: divadlorock show. muzikál hedwig

Umělci: Roman TomešVendula Příhodová


Akce plánovaná na 13.4.2022 je přeložena na nové datum 22.5.2022 z důvodu nemoci. Vstupenky zůstávají v platnosti a není nutná výměna. V případě, že se Vám termín nehodí, můžete využít výměnu vstupenek na jiný z termínů - 4.5., 12.6., nebo 8.6. na emailu info@ticketstream.cz.

Představení plánované na 2.06.2022 je přeloženo na 12.6.2022. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Anatomicky nekorektní rocková show

Napůl stand-up, napůl rockový koncert. Napůl divadlo, napůl zpověď. Napůl žena, napůl muž. Napůl vás rozesměje, napůl rozbrečí, napůl ji budete milovat a napůl nesnášet. Ale i ona, jako kdokoli z nás, touží po jediném - najít svou druhou polovičku... To je Hedwig, seznamte se. Přijela vám říct, že ať jste, kdo jste, nikdy na to nejste sami.

Ať už se vám to líbí, nebo ne, na naši scénu přichází Hedwig a její Angry Inch! První české nastudování kultovní broadwayské show, ověnčené řadou prestižních cen, je v těch nejlepších rukou: jako Hedwig se představí Roman Tomeš, vyhledávaný talent, který na divadle zazářil v řadě ikonických rockových rolí, po jeho boku stejně respektovaná Vendula Příhodová. Představení doprovází čtyřčlenná kapela v čele s uznávaným hudebníkem, skladatelem a producentem Jiřím Vidasovem, překlad českých písňových textů je dílem jedinečného básníka a textaře Petra Soukupa.

 

 

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

O akci jsme již napsali...

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce