Předaukční výstava

Předaukční výstava

Adresa:

Praha 6, Goetheho 17/2

Termín: 2.12.2021 13.12.2021
Vstupné:

zdarma

2pro - 13pro celý den

Žánr: výstavyumění výstava zdarma moderní umění praha aukce předaukční

Umělci: Václav ŠpálaJosef Šíma


Obraz Josefa Šímy s názvem Poledník za vyvolávací cenu 4,8 milionu korun, Rozvodněnou Berounku Václava Špály od 2,3 milionu korun, kubistickou Gočárovou knihovnu od 350 000 korun nebo užité umění vhodné jako vánoční dárek. I tato díla nabídne 14. prosince od 18 hodin večerní aukce Arthouse Hejtmánek v Praze 6 – Bubenči. Jedna z posledních letošních aukcí velkého aukčního domu zahrnuje téměř 200 položek v celkové vyvolávací ceně přibližně 15 milionů korun.

Kromě obrazů se jako vždy zaměří i na starožitnosti, sochy, porcelán, sklo, šperky, hodiny a užitý design. Pokud to situace dovolí, předvánoční aukci by chtěli pořadatelé opět uskutečnit živě v sídle Arthousu v Goetheho ulici č. 17/2. Připojit se k ní ale bude možné i online prostřednictvím serveru livebid.cz. Předaukční výstava, při níž si lze vedle dražených děl prohlédnout i jednu z nejkrásnějších vil v Praze, je naplánována od 2. do 13. prosince.

VÍCE INFORMACÍ ZDE

Český akademický malíř, grafik a ilustrátor. Mezi sběrateli je jedním z nejvyhledávanějších českých umělců moderního umění. 
Český malíř, který dlouhodobě žil v Paříži.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Praha 6 Akce v MČ Praha 6

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Předaukční výstava

Vila LannaPraha (216 metrů)

Výstaviště HolešovicePraha (1 720 metrů)

The Golden Wheel HotelPraha (1 857 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (1 613 m)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (1 674 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (2.6 km)