Rolando Villazón

Rolando Villazón

Adresa:

Praha, Alšovo nábřeží 12

Termín: 26.10.2022 v 19:30 hod. (středa)
Vstupné:

300 - 3100

26říjen středa 19:30

Žánr: koncertyvážná hudba klasika


Světově proslulý tenorista Rolando Villazón zpíval naposledy v Praze 29. 6. 2021 v Rudolfinu za doprovodu francouzské klavíristky Morgane Fauchois-Prado. Byl to fantastický večer! Po covidové pauze neskrýval Rolando dojetí i nadšení, že zpívá opět pro živé publikum. Byl ve skvělé pěvecké formě a posluchače fascinoval nejen svým zpěvem, ale i nakažlivou radostí. Potvrdil, že je fenomén, nespoutaný živel, „nejkouzelnější hvězda současné operní scény“ (The Times).

Od roku 2012 Rolando Villazón vystupoval v Praze na pozvání agentury Nachtigall Artists opakovaně, pokaždé s originálním programem. Tentokrát nabídne spolu s PKF – Prague Philharmonia pod taktovkou Roberta Jindry árie z oper J. Masseneta, P. I. Čajkovského, G. Donizettiho a G. Verdiho. Rolando pražské publikum miluje! A my mu všichni společně popřejeme vše nejlepší k jeho padesátinám.

 

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?