Madhouse Express Panoptikum Marcel Gidote’s Holy Crab

Madhouse Express Panoptikum Marcel Gidote’s Holy Crab

Adresa:

Praha, Malostranské náměstí 21

Termín: 18.12.2021 v 20:00 hod. (sobota)
Vstupné:

250

18prosinec sobota 20:00

Žánr: koncerty


 

Známá pražská psychedelická skupina Madhouse Express pořádá v pořadí druhý vánoční večírek. Pro tu příležitost si do Malostranské Besedy vybrali společnost brněnských Panoptikum se svým alternativně-experimentálním rockem, plzeňských jazzrockových Marcel Gidote’s Holy Crab a umělců Weird Visuals s analogovými projekcemi liquid light show, které budou během večera doprovázet vizuální stránku koncertů.
 
Madhouse Express - psychedelick rock Praha
Na české scéně ojedinělá fúze psychedelie, spacerocku a rock’n’rollu, nesoucí odkaz kapel 60. a 70 let, ale i vlastního přístupu a experimentování.
 
Panoptikum - alternativ rock Brno
Alternativní rock s psychedelickým nádechem plný experimentování, poetických textů a divadelních prvků jako bonus během živých vystoupení.
 
Marcel Gidote’s Holy Crab - jazz/psychedelick rock Plzeň
Pětičlenná jazzrocková formace, která dala vzniknout unikátnímu repertoáru, inspirovaná vývojem psychedelické hudby od 60. let po současnost.
 
Weird Visuals - projekce liquid light show Praha
Umělecká skupina tvořící vizuální analogové projekce speciální technikou liquid light show pomocí meotarů.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?