Předvánoční program pro děti: Santovy sáně i Vánoční expres

Adresa:

Praha 4, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4-Chodov

Termín: 15.11.2021
Vstupné:

zdarma

Žánr: ostatní akceděti rodina vánoce


Zažít cestu až na severní pól a naladit se na nejkrásnější svátky v roce mohou všichni návštěvníci Centra Westfield Chodov už od poloviny listopadu. V Centru startuje bohatý tematický program, který je určen jak dětem, tak i dospělým. Největší letošní atrakcí je 4D lokomotiva Vánočního expresu. Každý adventní víkend se navíc zákazníci mohou vyfotit s průvodčím tohoto vánočního vlaku. Přímo v nákupním centru na náměstíčku u prodejny Peek & Cloppenburg přistanou 17. listopadu legendární Santovy sáně, v nichž nejen děti skrze úžasnou virtuální realitu zažijí průlet nad severní točnou. Při putování na severní pól nesmí samozřejmě chybět ani tajemná polární záře. Ta bude k vidění od 22. listopadu až do 28. prosince před Westfield Chodov v unikátním obřím stanu Mega Dome.

V rámci vánočního programu děti v nákupním centru najdou také kouzelnou mluvící poštovní schránku, do které mohou od 17. listopadu až do 23. prosince vhazovat svá nejtajnější přání. Součástí programu je i vánoční hra spočívající v hledání postaviček tučňáka, skřítka a Santy Clause. Pomocí aplikace #playmagic 1 s rozšířenou realitou se děti mohou s každým z nich vyfotit. Kdo najde všechny postavičky, může se těšit na malý dárek. Více informací najdete na webových stránkách Centra.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Podobné akce

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?