Bardzo fajný festival 2021

Bardzo fajný festival 2021

Adresa:

Praha 7, Luhovská 1735, Praha 8

Termín: 25.11.2021 28.11.2021
Vstupné:

120 – 150 Kč

25lis - 28lis celý den

Žánr: festival filmový festival


Bardzo fajný festival zve k ochutnání nových polských filmů – od 25. do 28. listopadu promítne v Biu Oko čtyři nové celovečerní snímky – silné drama 25 let neviny natočené podle skutečného justičního omylu, vizuálně působivé Marjánky o ženském klimakteriu, road movie Nikdy nepláču o ztrátě blízkého a zrychleném dospívání a hudební lahůdku Ikarus o legendárním polském pianistovi. O samotě a péči o umírajícího vypráví krátký animovaný snímek Jsem tady. Ponor do hlubin vážné hudby nabídnou dětem všech věkových kategorií animované videoklipy, po nichž na děti čeká animační dílna s polskou lektorkou Olou.

Doprovodnou součástí festivalu je také workshop pro ženy, který připravuje skupina Praga jest kobietą. Během festivalu na diváky budou už tradičně v kavárně kina čekat tematicky laděné polské delikatesy, vždy hodinu před projekcí a v sobotu 27. listopadu také výběr z českých překladů polských knižních novinek. Při čekání na film si můžete prohlídnout komiksovou výstavu k 100. výročí narození světoznámého spisovatele sci-fi Stanisława Lema Budoucnost v bublinách, kterou připravil Polský institut v Praze. Další informace: www.bardzofajny.cz Facebook: https://www.facebook.com/bardzofajnyfestival

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Bardzo fajný festival...

Villa Seven HillsPraha (6.9 km)

Volcano Spa HotelPraha (7.4 km)

VIPliving HouseboatPraha (9.9 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (11.9 km)
Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (12 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (10.7 km)