Martina Trchová Quintet host Žofie Kabelková

Martina Trchová Quintet host Žofie Kabelková

Adresa:

Praha, Malostranské náměstí 21

Termín: 13.12.2021 v 20:00 hod. (pondělí)
Vstupné:

220 - 250

13prosinec pondělí 20:00

Žánr: koncertyjazz Praha

Umělci: Martina Trchová


Martina Trchová, osobitá zpěvačka a autorka, vystoupí se svou kapelou (Patrik Henel - kytary, Radomír Polívka - kontrabas, Petr Chlouba - bicí, Bharata Rajnošek j.h. - saxofony, křídlovka, klarinet, flétna). Držitelé ceny Anděl z roku 2017 hrají vlastní tvorbu vycházející ze silné ženské písničkářské generace (Z. Navarová, Radúza,…) a žánrově se pohybují na hranicích jazzu, blues, folku, latiny a šansonu. Křehké výpovědi střídají texty chrlené s hiphopovou kadencí, písně o věšení kalhotek a kapesníků na smíchovském balkóně, o Vánocích v karanténě, ale i drsné spezpytující výpověci.

Kapela vydala v tomto složení alba Takhle ve mně vyjou vlci (2010, Indies MG) a Holobyt (2016, Indies MG). Martina Trchová má na kontě ještě debutové album Čerstvě natřeno (2005).

 

Martina Trchová (vocal, songwriter), Patrik Henel (guitar, arrange) and Radomír Polívka (double bass) have been performing together since 2009. The Trio is essentially interested in the shape of the songs whose main objective is to talk to...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby v Praze Akce v MČ Praha

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Martina Trchová Quintet...

The Golden Wheel HotelPraha (427 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (823 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (848 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Karlův most Karlův most Praha 1 (395 m)
Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (431 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (834 m)