Zamilovaný králík

Zamilovaný králík

Adresa:

Praha 2, Gorazdova 3

Termín: 1.11.2021 26.11.2021
Vstupné:

zdarma

1lis - 26lis celý den

Žánr: výstavyumění výtvarné umění galerie vernisáž Praha


Krátký průvodce malováním Jasmíny Že chce malovat věděla vždy, bohužel neměla na tuto činnost dostatek času. Vše se změnilo v roce 2014, kdy se před Jasmínou otevřely nové dimenze vnímání barev a tvarů okolního světa poté, co navštívila kurz “Uvolnění kreativity”. Nejdůležitější ovšem bylo, že díky malování začala objevovat i samu sebe. Malování ji okouzlilo a s vášní se vrhnula do práce i dalšího objevování. První výstavu uspořádala již po roce tvoření s ohromným úspěchem. Zjistila, že její obrazy nedělají radost pouze jí, ale i jejímu okolí, a tak povzbuzena pozitivními ohlasy pořádá jednu až dvě výstavy za rok! Inspirací je Jasmíně vše co vidí a cítí, hlavně ale miluje přírodu, anděly, jednoduchost a pestré barvy - aby zahřály u srdce a potěšily duši. Chvíli experimentovala s olejovými barvami, nakonec se vrátila k barvám akrylovým, jelikož jak sama říká: “Lépe vyhovují mé netrpělivé povaze.” Ačkoli maluje na plátna, na cesty balí i papír, na který maluje momentky.

Již v pondělí 1. 11. 2021 započne vernisáž se šťastným číslem 13 v Galerii NORA, a můžete se na ni přijít podívat až do 26. 11. 2021

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Galerie a muzea - Praha 2 Akce v MČ Praha 2

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Zamilovaný králík

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (466 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 125 metrů)

Royal Court HotelPraha (1 143 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (867 m)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (687 m)