Večer s Vlčí holkou

Večer s Vlčí holkou

Adresa:

Praha 1, Nosticova 2a

Termín: 17.11.2021
Vstupné:

jednotné 350 Kč

17listopad středa 19:00

Žánr: divadlo


Na našem posledním setkání v roce 2021 se budeme zabývat silou komiksoterapie. Dokážete si představit retrospektivně terapeuticky vložit svůj příběh na papír a vytvořit z něj komiks? Ze kterých zásadních životních událostí by byl tvořen? Už jen zamyšlení se nad tímto postupem má terapeutický efekt. Při které vzpomínce cítím strach? Při které radost? I to si díky cvičení, které nám Kasia připraví, budete moci vyzkoušet. Nevím, jak to cítíte vy, ale já mám pocit, že nám s rokem 2022 začíná nová etapa. A tak se chci společně s autory komiksové knihy Vlčí holka ještě ohlédnout a ověřit si, jestli je můj příběh hluboce přijat a usazen v mém srdci, zdali je díky tomu cesta k mé duši volná a průchodná. A já tak mohu tvořit svůj svět a realitu v souladu, a stát ve své síle.

Síle, kterou jsem získala právě pomocí zpracování mého příběhu. A skrze nově nabitým znalostem a schopnostem budu moci zpracovat vše, co mi mou cestu jakkoliv zastíní.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Tato akce již proběhla a není aktuální. V nabídce však máme mnoho jiných souvisejících akcí!

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Večer s Vlčí holkou

Restaurant a hotel NebozízekPraha (606 metrů)

The Golden Wheel HotelPraha (711 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (768 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Karlův most Karlův most Praha 1 (347 m)
Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (598 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (391 m)