Divadelně taneční kroužek

Divadelně taneční kroužek

Adresa:

Praha 1, Klimentská 16

Termín: 4.10.2021 (pondělí)
Vstupné:

2400 Kč (pololetí, 75 min týdně)

4říjen pondělí 17:00

Žánr: divadlotanec děti kroužek Praha


Divadelně–taneční kroužek pro děti od 7 do 12 let vedou zkušené lektorky, profesionální tanečnice/herečky s bohatou zkušeností s tvorbou dětí.
 
Pondělky 17-18:15 hod.
 
V našem "dramaťáku" si malé herečky a herci, tanečnice a tanečníci především dosyta vyhrají. Vyzkouší si vše podstatné z divadelní tvorby: rozvoj představivosti a kreativity, kolektivní cítění, jevištní pohyb–taneční choreografie a improvizace, herecké etudy, stavbu příběhu a hlasovou průpravu–zpěv. Každý půl rok budeme společně pracovat na zvoleném pohádkovém námětu.

Během školního roku spolu vytvoříme dvě představení pro rodiče a kamarády. Budeme vycházet z různých kultur a tradic. Děti si také samy vytvoří scénu a kostýmy.

Zahájení (I. pol.): 4. října 2021

Lektorky:
Ivana Hessová – herečka, režisérka, tanečnice a choreografka. Absolventka loutkoherectví DAMU. Věnuje se profesionálně divadlu pro děti (Divadlo Žlutý kopec, Kasperle, Divadlo Ančí a Fančí, Liberta) a tanci (indický tanec kathak).

Anežka Hessová – herečka a tanečnice. Vystudovala pedagogické lyceum se specializací na dramatickou výchovu a VOŠ hereckou v Praze. Studovala tanec kathak v Indii v Dillí. Hostuje v inscenacích ND Praha a Divadla ABC, dále se věnuje se tvorbě pro děti a tanci (výuka a performance).

#delacita #Praha1

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Divadelně taneční...

Tyn Yard ResidencePraha (565 metrů)

The Emblem HotelPraha (933 metrů)

ValentinskaPraha (1 050 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Prašná brána Prašná brána Praha 1 (537 m)
Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (830 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (1 349 m)