Už nikdy sám!

Už nikdy sám!

Termín: 25.11.2021 (pondělí) další termíny
Vstupné:

250 - 580 Kč

25listopad pondělí 19:00

Žánr: divadlo


Ať už se někdy cítíte v dnešní digitální době osamělí nebo ne, komedie z pera renomovaného režiséra a dramatika Marca Beckera Vám nabídne zcele netradiční řešení takového pocitu. Jenom doufáme, že poněkud brutální způsob jak si opatřit kámoše, nezačnete po návštěvě této skvěle herecky obsazené komedie praktikovat.

Pan Schulz se jednoho večera probere svázaný v bytě jemu zcela neznámého pana Meiera. Ozbrojený Meier si z něj udělá rukojmí, ale výkupné za něj nepožaduje. Místo toho se snaží chovat jako pozorný hostitel – nabízí Schulzovi portské víno, chlebíčky i nové oblečení. Jejich bizarní rozhovor ruší otravná sousedka paní Müllerová, která se nakonec pozve do Meierova bytu a stane tak tváří v tvář svázanému Schulzovi. Po několika neuvěřitelných výmluvách vyjde pravda o únosu najevo a Müllerová je fascinována. Konečně někdo přišel na to, jak vyléčit osamělost! Každý by měl mít právo unést si svého Schulze! Schulz si nakonec na soužití v prapodivném společenství tak zvykne, že už se mu nechce vracet ke snoubence, synovi ani své práci. A stane se ještě něco daleko zvláštnějšího – po městě se najednou začnou objevovat desítky a desítky podobných únosů...

Délka představení: 130 minut včetně přestávky

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Další termíny akce

15.11.2021 19:00 (pondělí) Přidat do kalendáře
25.11.2021 19:00 (čtvrtek) Přidat do kalendáře
Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Už nikdy sám!

Tyn Yard ResidencePraha (324 metrů)

The Emblem HotelPraha (396 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (474 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský Orloj Pražský Orloj Praha 1 (228 m)
Staroměstské náměstí Staroměstské náměstí Praha 1 (242 m)
Café Louvre Café Louvre Praha 1 (483 m)