Sto let Fidlovačky

Sto let Fidlovačky

Adresa:

Praha 4, Křesomyslova 625

Termín: 28.10.2021 v 19:00 hod. (čtvrtek)
Vstupné:

600 Kč

28říjen čtvrtek 19:00

Žánr: divadlooslavy


Projekt oslavy 100 let od narození největší nuselské divadelní scény, které uplynou 28. října 2021.
Slavnostní večer je koncipován jako inovativní průlet desetiletími, nahlédnutí do příběhů, které tuto dřevěnou arénu provázely, do kontextu doby, do osudů věrných diváků, a samozřejmě do pohnutých osudů hereckých osobností jako Ferenc Futurista, Oldřich Nový, Ljuba Hermanová, Jára Kohout, Miroslav Horníček, Miloš Kopecký, Laďka Kozderková, Karel Fiala, Jiřina Steimarová, Jiřina Jirásková, Otomar Korbelář, Ladislav Županič, Tomáš Töpfer a Eliška Balzerová zaznamenané v hudebních číslech či scénkách, které ztvární současní herci a herečky, které v Divadla Na Fidlovačce vystupují.

Celý večer bude divadelní slavností doprovázenou projekcemi z dobových archivů získaných díky podpoře Českého filmového archivu, hudebními intermezzy a pokusem o definování současné role divadla ve společnosti. To vše v originálním obrazivém a symbolickém rukopisu režiséra a člena umělecké rady DNF Jakuba Čermáka a scénografky Martiny Zwyrtek, kteří ukáží, že stovkou všechno teprve začíná.

Na program bude navazovat slavnostní party ve foyer divadla s dobovou hudbou, za účasti VIP osobností novodobé historie divadla.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 4 Akce v MČ Praha 4

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Sto let Fidlovačky

Royal Court HotelPraha (780 metrů)

Union Hotel PraguePraha (791 metrů)

Royal Court ApartmentsPraha (1 102 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Novoměstská radnice v Praze Novoměstská radnice v Praze Praha 2 (1 821 m)
Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (2.1 km)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (1 330 m)