Výstupy zahraničních rezidencí na Pragovce

Výstupy zahraničních rezidencí na Pragovce

Adresa:

Praha 9, Kolbenova 923/34a

Termín: 19.9.2021 21.10.2021
Vstupné:

Zdarma

19zář - 21říj celý den

Žánr: výstavyumění Praha vernisáž


Pragovka Gallery má příležitost představit Vám trojici výstav: The Ground Beneath Us Moves Upwards, Ozvěna pozítří a (de)Fragmentace, které jsou prezentací výsledku práce rezidenční umělkyň a umělců z Francie, Izraele a Rakouska. Vernisáže výstav se uskuteční společně s dalšími výstavami třetího výstavního bloku cyklu Výstupy intimity v sobotu, 18. 9. 2021 v 15:00 v rámci události Zažít město jinak.

Vybraná trojice zahraničních umělců Bar Dvir Rahamim, Catherine Radosa a Reinhold Zisser se ve svých site specific realizacích vztahuje nejen k architektuře areálu bývalé továrny Praga, ale i k širšímu kontextu vztahu k místu.

VÝSTUPY INTIMITY

Výstavní blok Výstupy intimity se v rámci celoročního tématu Tichá síla Uncool Being, obrací zpět do nitra, k samotné podstatě umělecké tvorby jako odpovědi na stav planety i způsob, jak se k životnímu prostředí jako lidstvo dlouhodobě chováme, ale i jako reakci na možnou jinakost či vydělení ze společnosti v rámci tématu Tichá síla Uncool Being, které může být způsobeno různými faktory-geografickou vzdáleností od centra, odlišnou životní zkušeností, či prostě jen životním nastavením.

Projekt je finančně podporován Ministerstvem kultury ČR, Hlavním městem Praha a městskou částí Praha 9.

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Galerie a muzea - Praha 9 Akce v MČ Praha 9

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Výstupy zahraničních...

Wellness Hotel STEPPraha (2.2 km)

Sportovní centrum OlšankaPraha (4.9 km)

Žižkovská televizní věžPraha (5.4 km)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Žižkovská věž Žižkovská věž Praha 3 (5.4 km)
Prašná brána Prašná brána Praha 1 (6.5 km)
Pentahotel Prague Pentahotel Prague Praha 8 (4.5 km)