Věci

Věci

Adresa:

Praha 1, Malostranské nám. 9

Termín: 18.10.2021 v 19:30 hod. (pondělí)
Vstupné:

150 Kč - 250 Kč

18říjen pondělí 19:30

Žánr: divadlodrama Praha

Umělci: Jan Grundman


Vojtěch Bárta podle stejnojmenné novely Georgese Pereca
„Kdo nepracuje nejí. - Kdo pracuje nežije.”

Mladý pár. Na začátku společného života. Co asi tak všechno budou potřebovat? Nebo spíš, co všechno budou chtít? Touha po spokojeném životě jako z lajfstajlových časopisů nekontrolovatelně roste. Smyčka představ se utahuje, nejdou naplnit! Realita života střední třídy je tak strašně reálná! Ona a On, už dlouho spolu a pořád těch 35 m. Když se zabývají drobnými úkony jako nakupováním, sezením v kavárně, chozením do kina, můžou to podstatné na chvíli odsunout. Věci jsou bezpečné ‒ něco vypovídají, ale netáží se.

Inscenace o hledání hodnoty ‒ sebe, toho druhého a věcí, které lemují náš život. A také o tom, jak ovlivňují náš vztah k tomu druhému. O nekonečném snění, že skutečně žít se začne, až si konečně pořídíme ty správné věci.

Rakovnický rodák do tajů Thálie s vervou pronikal už během studia střední školy, definitivní herecké ost­ruhy si poté vysloužil na JAMU. Následně se stal členem Divadla v 7 a půl, aby se po jeho zrušení až do roku 2009, kdy...

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Divadla - Praha 1 Akce v MČ Praha 1

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Věci

The Golden Wheel HotelPraha (306 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (698 metrů)

Zrcadlová kaple KlementinaPraha (975 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Pražský hrad Pražský hrad Praha 1 (368 m)
Chrám svatého Víta Chrám svatého Víta Praha 1 (398 m)
Café Savoy Café Savoy Praha 5 (810 m)