Brian Charette Piano Quartet

Brian Charette Piano Quartet

Adresa:

Praha 5, Janáčkovo nábřeží 2

Termín: 10.10.2021 v 21:00 hod. (neděle)
Vstupné:

Na sezení 350 Kč, na stání 250 Kč.

10říjen neděle 21:00

Žánr: koncertyjazz Praha


Americký varhaník Brian Charette působí střídavě na newyorské scéně s občasnými výlety do Evropy.  V současné době patří mezi absolutní světovou elitu hráčů na Hammond organ a koncertuje po celých Spojených státech (New York, San Francisco, Los Angeles atd.). Získal také mnoho prestižních cen (např. DownBeat Critics’ Poll Rising Star: Organ Award v roce 2014). Brian Charette má za sebou spolupráci s takovými hudebníky, jako jsou Paul Simon, Joni Mitchell, Chaka Khan, Cyndi Lauper, Chris Carroll, George Coleman Jr., Oz Noy, Mike DiRubbo, Ben Monder, Eric Garland či Yotam Silberstein a hostoval na mnoha studiových nahrávkách světových umělců! Charette je také aktivním autorem a pedagogem, píše pro Keyboard Magazine, The New York City Jazz Record nebo DownBeat.

Přestože je znám zejména jako varhaník, původně je pianistou a tento nástroj ovládá také mistrovsky. V rámci svého projektu Piano Quartet si přizval skvělé pražské hudebníky a zahrají plnokrevný straight-ahead jazz se zajímavými aranžemi a skvělými instrumentálními výkony!

Konání akce a případná bezpečnostní opatření ověřujte prosím přímo u pořadatele. Vzhledem k mimořádné situaci nemá redakce kapacitu na průběžnou kontrolu, zda nebyla akce zrušena či přeložena. Děkujeme za pochopení.

Hudební kluby - Praha 5 Akce v MČ Praha 5

Podobné akce

Ubytování v okolí akce Brian Charette Piano...

Salon Thajka - Hotel MánesPraha (738 metrů)

Restaurant a hotel NebozízekPraha (1 255 metrů)

Union Hotel PraguePraha (1 395 metrů)

Doporučené akce v Praze

Akce v Praze na Jiný den?

V okolí doporučujeme...

Národní divadlo Národní divadlo Praha 1 (965 m)
Hermitage Hotel Prague Hermitage Hotel Prague Praha 2 (824 m)